Developed in conjunction with Joomla extensions.

UNIMOR RADIOCOM jest jedynym krajowym producentem, projektantem, długoletnim dostawcą, dystrybutorem i serwisantem wysokiej klasy urządzeń łączności lotniczej i morskiej dla Sił Zbrojnych oraz radiokomunikacji lotniczej cywilnej.

Nasza oferta obejmuje:

  • szerokie spektrum popularnych radiostacji wojskowych i cywilnych VHF i VHF/UHF samolotowych, szybowcowych, polowych, naziemnych bazowych i okrętowych

  • programatory i odbiorniki elektroniczne, współpracujące z pokładowymi radiostacjami lotniczymi eksploatowanymi na samolotach i śmigłowcach

  • anteny VHF i UHF stacjonarne, samochodowe i okrętowe

  • wyposażamy również wozy dowodzenia w sprzęt łączności radiowej w kompletacji uzgodnionej ze zleceniodawcą

  • indywidualne specjalistyczne zlecenia na podstawie życzeń klientów

  • naprawy, remonty i dokonywanie wszelkich koniecznych zmian, dostosowujących urządzenia do oczekiwań i wymagań użytkownika.


Nasze służby techniczne pozostają w stałej dyspozycji naszych klientów, służą pomocą, wiedzą i udzielają pomocnych wskazówek przy projektowaniu systemów, kompletacji urządzeń według indywidualnych potrzeb klienta.

Zapewniamy także opiekę serwisową w czasie eksploatacji. Wykonujemy, remonty i odtworzenia resursów międzyremontowych dla sprzętu naszej produkcji dla potrzeb lotnictwa wojskowego i cywilnego.

UNIMOR RADIOCOM stale dąży do rozwoju, który obejmuje z jednej strony procesy restrukturyzacyjne, z drugiej – rozwój asortymentowy. Kierunki poszerzania działalności obejmują w szczególności współpracę z kontrahentami zagranicznymi celem poszerzenia rynków zbytu, oraz wzbogacenia oferty własnej, a także rozwój segmentu usług.

UNIMOR RADIOCOM posiada CERTYFIKAT MIĘDZYNARODOWEGO SYSTEMU JAKOŚCI ISO 9001, AQAP - 2110, KONCESJĘ MSWiA oraz CERTYFIKAT O ZDOLNOŚCI DO PRODUKCJI wydany przez URZĄD LOTNICTWA CYWILNEGO, co gwarantuje najwyższą jakość produktów jak i świadczonych usług.

Prosimy o kontakt z naszą firmą celem dopasowania oferty do Państwa oczekiwań.

UNIMOR RADIOCOM Sp. z o.o.

tel.: (centrala) +48 58 762 30 02
fax: +48 58 762 30 01

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Adres: Gdańsk, ul. Budowlanych 46 C, 80-298 Gdańsk

Nr KRS : 0000066791,

Nr NIP: 957-05-17-733,

Nr REGON: 191261790

 

Copyright